Najlepszy kalkulator fotowoltaiczny na rynku

Kalkulator fotowoltaiczny SolisApp pozwala wyliczyć optymalną moc instalacji oraz wygenerować wiele ofert na dowolnych komponentach.

Więcej niż generowanie gotowych pakietów!

To prawdziwy generator ofert. Wprowadź dane inwestycji i wygeneruj dowolną liczbę ofert dla klienta. Wydrukuj, wyślij i gotowe!
W kalkulatorze SolisApp korzystasz z gotowej bazy komponentów, m.in.: falowników, paneli, systemów montażowych, czy magazynów energii.
Możesz z nich zrobić dowolną liczbę ofert duplikując i zamieniając komponenty.
ZAMÓW DARMOWĄ PREZENTACJĘ

Najważniejsze funkcjonalności kalkulatora fotowoltaicznego

To tylko najważniejsze funkcjonalności kalkulatora. Umów się na bezpłatną prezentację, a pokażemy Ci wszystkie jego możliwości.

Dobór mocy
instalacji

Kalkulator SolisApp automatycznie dobiera wymaganą moc instalacji fotowoltaicznej na podstawie aktualnego zużycia prądu, ustawienia dachu względem stron świata oraz kąta nachylenia dachu.

Konfigurowalna
baza komponentów

Podstawą działania kalkulatora jest konfigurowalna baza komponentów. Możesz dodać do niej dowolne falowniki, panele, czy systemy montażowe i tworzyć z nich dowolne oferty fotowoltaiczne.

Automatyczne liczenie
oferty cenowej

W zalezności od polityki cenowej firmy, można tworzyć oferty na cenach bazowych i dodawać do nich marżę, której zakres jest centralnie definiowany lub tworzyć oferty na cenach końcowych dla klienta.

Szczegółowa oferta
dla Klienta

Oferta generowana z kalkulatora SolisApp zawiera wszelkie informacje o zawartych w niej komponentach, okresach gwarancji, czy też wymiarach i technologiach. Dodatkowo system generuje automatycznie oferty kredytowania.

Dowolna liczba
ofert

Możesz ustawić preferowane komponenty i w pierwszej kolejności tworzone będą oferty z nich złożone. Handlowcy mogą także tworzyć dowolną liczbę dodatkowych ofert i samodzielnie dobierać komponenty.

Kalkulacja zwrotu
i oszczędności

Każda oferta wygenerowana z kalkulatora zawiera kalkulację oszczędności dla klienta oraz wyliczenie okresu zwrotu z inwestycji, także z uwzględnieniem dotacji Mój prąd oraz ulgi termomodernizacyjnej.

Korzyści z wdrożenia kallkulatora PV

Pełna elastyczność ofertowania

Błyskawicznie generuj i porównuj oferty zawierające najbardziej szczegółowe informacje o komponentach instalacji fotowoltaicznej. Dobieraj i zmieniaj, twórz wiele wariantów oferty dla klienta. Generuj oferty do pliku pdf i wysyłaj do klienta bezpośrednio z systemu SolisApp.

Wyższa skuteczność sprzedaży

W sposób jasny i czytelny pokaż klientowi jakie korzyści finansowe osiągnie po zrealizowaniu instalacji. To pozwoli Ci wyraźnie zwiększyć zwiększyć skuteczność sprzedaży. Wydruk oferty zawiera dodatkowo wykresy przepływu środków z inwestycji, aby zwiększyć skuteczność argumentacji.

Łatwość wdrożenia nowych handlowców

Kalkulator SolisApp niemal poprowadzi za rękę i umożliwi skuteczną sprzedaż nawet przez niedoświadczonych handlowców. Automatyczny dobór komponentów instalacji niweluj ewentualne błędy w ofertowaniu.

Poznaj SolisApp i sprawdź jak może on pomóc zwiększyć Twoją sprzedaż!

Umów się na bezpłatną prezentację systemu.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami:

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.